WebPEK Online Muhasebe

İş Takip Yazılımları

İş Takip Yazılımları

İŞ TAKİP YAZILIMLARI

Ofisinizde fabrikanızda işletmenizde kurumunuzda işlerinizi sözlü olarak, matbu evrakla ya da e-posta ile takip etmekte zorluk yaşıyorsanız, hangi personelinizin ne kadar iş yaptığını öğrenmek istiyorsanız, işlerinizi genelde bilgisayar veya telefon üzerinden yürüten sizler için iş takip yazılımları mükemmel bir çözümdür.

İş takip yazılımları, şirketinizde satış, pazarlama, üretim, bilgi işlem, hizmet, finans, vb. bölümlerde yapılacak işlerin bilgisayar ortamında takibine imkan sağlar. İşlerin ve görev atamalarının kolay bir şekilde girilmesi, e-posta ile bilgilendirme ve hatırlatma sayesinde işleriniz takipsiz kalmaz. Günümüzde birçok işyerinde görevlendirilmeler telefon açarak veya e-posta ile talimat göndererek yapılmaktadır. Ancak yoğun iş ortamında bu şekilde verilen görevler veren ve verilen tarafından unutulabilmekte, işler sonuçsuz kalabilmektedir.

Firmanız için tasarlayacağımız iş takip yazılımları sayesinde görevlendirmeler kolay ve düzenli bir şekilde yapılmakta, izlenmekte, otomatik bilgilendirmeler ve hatırlatmalar ile unutkanlıklar önlenmektedir. Ayrıca şirketlerde düzenli yapılan satış, pazarlama, kalite, finans vb toplantılar da kayıt altına alınmakta, toplantıda görüşülen konular, alınan kararların ve yapılacak işler düzenli bir şekilde izlenmektedir.

Kullanılabileceği Yerler;

Web Tasarım & Programlama
Firmanızı ve ürünlerinizi dünya ya tanıtan kurumsal web sitleri yapıyoruz.
E-Ticaret Yazılımları
Ürünlerinizi internet üzerinden satışını yapabileceğiniz yazılımlar üretiyoruz.
Özel Masaüstü / Web Tabanlı Yazılımlar
İşletmenize uygun firmanıza özel yazılımlar geliştiriyoruz
Ön Muhasebe Yazılımı
Fatura kesebilen, stoklarınızı ve müşteri bilgilerini tutatbilen yazılımlar üretiyoruz.
 
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
SOSYAL MEDYA